ПРО НАС ПИШУТЬ
Печать
There are no translations available.

Тернополян запрошують на безкоштовні лекції з психоаналізу

Тернополян запрошують на безкоштовні лекції з психоаналізу

Якщо ліками вилікувати гіпертонію, виразкову хворобу, захворювання щитоподібної залози та кишківника, артрити, артрози чи шкірні захворювання не вдається, то, можливо, причина — у стресі. І позбуватися треба саме його, каже психоаналітик

Розлад травлення у молодого тернополянина кілька тижнів безрезультатно лікували в інфекційному відділенні. Аж поки не з'ясувалося, що лікувати слід не лише кишково-шлунковий тракт, а й психіку чоловіка.

Тернопільський психоаналітик Владислав Газолишин пригадав цей випадок (стався він кілька років тому — прим. ред.), бо вважає його показовим. Той молодий чоловік обіймав високу посаду у контролюючих органах. Перевіряв одну із дуже відомих у Тернополі організацій. Виявив багато порушень. Оскільки був дуже відповідальним, то не захотів нікого підставляти, а навпаки — збирався порадити керівництву організації, як виправити ситуацію.

Подробнее...
 
Печать
There are no translations available.

Варто зважати на логіку – тернопільський психолог Владислав Газолишин

Люди одружуються, щоб збільшити відчуття щастя і радості у своєму житті. Але шлюб – це дуже індивідуальна річ.

Хтось може одружитися рано і бути щасливим, а інший - пізно і стати через це нещасним чи навпаки, переконаний психолог Владислав Газолишин. - Психосексуальний розвиток людини може співпадати з її віком, а може випереджувати його, – пояснює психолог. – Тепер сексуальні стосунки в ранньому віці дуже поширені. І це дає їй відчуття дорослості, готовності до сімейного життя. Та насправді для створення сім’ї цього замало.Частіше, за словами В.Газолишина, до психологів звертаються якраз ті, хто дуже рано одружився. Їм важко жити із своєю “половинкою”. Але вже є діти, і тому питання про розлучення заводить пару у глухий кут.- У нас люди звикли керуватися емоціями, – додає В.Газолишин. – Та до питання одруження треба підходити дуже виважено, більше зважати на логіку. Одружуватися, на його думку, варто лише тоді, коли чоловік і жінка не можуть одне без одного і є певна фінансова незалежність.
Оригінал статті на сайті http://20minut.ua
 
Печать
There are no translations available.

 Газолишин Владислав Августович - Психотерапевт, груповий аналітик, супервізор, лідер груп балінта.Тернопільський психолог Владислав Газолишин оцінює категоричні ультиматуми закоханих

З листа дівчини видно, що Олена - натура творча. Вона кохає і хоче бути коханою, а свої почуття висловлює на папері. 17-річній дівчині здається, що вона особлива і неповторна.

Передусім Олена хоче вирізнятися серед інших – чи то своїм неймовірним коханням до Ігоря, чи ліричними віршами.  Однак це бажання, зважаючи на непростий характер дівчини, надто сильне. Воно заважає їй нормально жити, штовхає на необдумані вчинки. Дівчині слід навчитися ділитися своїм коханням і не вимагати від хлопця взаємності. Адже силою не будеш милою.В природі існує два різновиди закоханості – у себе і в когось. Перший тип притаманний егоїстичним натурам, яким байдуже усе, окрім власної персони. Їхні почуття надумані, а об’єкт пристрасті часто недосяжний. Такі люди обожнюють грати на публіку. Однак нещирі емоції рідко кого зачіпають. Другий тип –  справжня закоханість. Це почуття благородне, йде від душі, і немає значення, взаємне воно чи ні. Людина, яка кохає, здатна віддавати, нічого не вимагаючи взамін. Який тип притаманний читачці, визначити важко. Це може показати лише час, який для кожного свій. Я раджу Олені трохи зачекати. Лише так вона зможе дізнатися, якими є її почуття – справжнім коханням чи швидкоплинним захопленням. Поведінка дівчини варта захоплення – вона не замикається в собі, а відкрито говорить про своє кохання до Ігоря. Якісь жіночі хитрощі та інтриги – не в її характері. Дівчині просто подобається кохати. До того ж, нерозділені почуття надихають Олену на написання віршів. Кохання з часом минає, а поезія – вічна. Між іншим, більшість великих письменників були нещасливими в коханні. Вони страждали і творили.
Оригінал статті на сайті http://20minut.ua
 
Печать
There are no translations available.

Тернопіль: "Треба навчити людей із цією хворобою жити…"

Вірусний гепатит – проблема, яка лягає непомірним тягарем на плечі самого хворого і його родини. Без державної програми допомогти цим людям майже неможливо.

- Лікування одного хворого на гепатит С триває 48 тижнів і коштує 180 тисяч гривень, - розповідає юрист Олег Мартинюк. – Навіть якщо людина знає, що вона інфікована, то навряд чи має такі гроші…

До того ж, 100%-ї гарантії одужання, як він каже, ніхто не дає. Вилікувати можливо лише 60-80% хворих. Отже, поки держава не повернеться до хворих на гепатит С обличчям, одні - далі хворітимуть і помиратимуть, решта - ходитиме під дамоклевим мечем небезпеки заразитися.

Подробнее...
 
Печать
There are no translations available.

Хворіє один – лікувати треба всю сім’ю, вважає тернопільський психоаналітик

Коли дитина довго хворіє, це оголює проблеми в стосунках, які дорослі зазвичай замовчують. Тому, аби позбутися недуги, допомога фахівця потрібна не лише хворому, а й усій родині.

Енурез, нервовий тік і заїкання — дитячі розлади, з якими найчастіше стикаються нинішні батьки.

Утім, причини цих недуг, як каже тернопільський психоаналітик Владислав Газолишин, не варто пояснювати лише спадковістю чи раптовим сильним стресом, котрий пережила малеча. Зазвичай обстановка в сім’ї впродовж тривалого часу “готує” дитя до виникнення подібних розладів. Тому, аби дійсно допомогти малюку, фахівцям краще працювати не лише із ним, а зі всією сім’єю.

Про те, як саме це варто робити, йшлося під час триденної конференції на тему “Психотерапія дитячих розладів”, що відбулася в Тернополі у березні. У навчальних групах займалися логопеди, психіатри та невропатологи. Втім, як наголошує пан Газолишин, подібна інформація буде корисною не лише цим фахівцям, а й педагогам, вихователям і самим батькам, чиї діти хворіють.

Подробнее...
 
Еще статьи...
<< Первая < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > Последняя >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL