Календар запису на терапію

Władysław Gazołyszyn - ZnanyLekarz.pl

Події в Україні та за кордоном

Мова сайту
Тернопіль: поради психотерапевти даватимуть через сайт

На сайті usp.te.ua тернополяни незабаром зможуть ставити запитання і відразу отримувати відповіді та поради від психотерапевтів.

Ця електронна сторінка місцевого осередку Української спілки психотерапевтів працює в тестовому режимі. Однак незабаром, як пообіцяли фахівці 29 липня, її запустять "на повну".

Тернопіль: поради психотерапевти даватимуть через сайт
- Упродовж цих вихідних відбувався семінар на тему "Етичні питання психотерапії", - розповідає тернополянин Владислав Газолишин. – Були психотерапевти із Вінниці, Львова, Тернополя та всієї нашої області. Мету зібрати якомога більше людей перед собою не ставили. Приїхали фахівці, які дійсно мають практичний досвід.

Тернопіль: поради психотерапевти даватимуть через сайт

Вони ділилися із колегами здобутками. Крім того, обговорювали проблеми своєї діяльності. Насправді, їх не бракує через скепсис частини українців у ставленні до психотерапії.

- Ми вже легалізували свою громадську організацію, - каже головний психотерапевт Тернопілля Олег Гуковський. – Поки що інформація, яка є на нашому сайті, спрямована переважно на фахівців, які працюють у даній галузі або цікавляться нею. Але ми плануємо його наповнювати не лише статтями. Причому будемо стежити за якістю наявної інформації.

До речі, головою місцевого осередку психотерапевтів чоловіка обрали нещодавно. Він – лікар-психіатр, який працює в обласному психоневрологічному диспансері. Тож практичний досвід і фахова підготовка Олега Гуковського сумнівів у колег не викликає.

Користь психотерапії люди вже починають розуміти, і це тішить фахівців. Аби побороти стереотипи, на даному етапі вони навіть готові на волонтерську працю. Для цього й зініціювали появу "гарячої лінії" на сайті свого осередку.

Голова етичної комісії Української спілки психотерапевтів Борис Дацишин

- Уже приходять до нас молодь і люди середнього віку, - каже голова етичної комісії Української спілки психотерапевтів Борис Дацишин. - Вони не йдуть зі скаргами на хворобу, як це було раніше. Вони питають: "Чи правильно я живу?". А саме з цим ми, психотерапевти, і можемо допомогти…

Українцям, на думку львів’янина, ще дуже бракує внутрішньої свободи. Коли вони відчувають внутрішній дискомфорт, то шукають, чим його компенсувати – чаркою, наркотиками. А так не має бути!

Оригінал статті на сайті http://20minut.ua