ГОМЕОПАТІЯ

Все більше людей не задоволені практикою звичайної ортодоксальної медицини з її лікарською терапією і довгими списками потенційних побічних явищ. Звернувшись до лікаря з застудою, ви отримаєте певні ліки. Від головного  болю - окремі ліки. Якщо при цьому ниє спина, то вам додадуть ще одні. Таким чином, кінцевий рецепт, ймовірно, включатиме кілька найменувань різних хімічних ліків зі своїми побічними ефектами. І ще не факт що ви швидко і без ускладнень впораєтеся з застудою. А що робити з втомою, дратівливістю, депресією?

Детальніше... Переглянути інформацію в документі Microsoft Office Word Рекомендуємо Гомеопатію

ГОМЕОПАТІЯ І РЕЛІГІЯ

З давніх часів у всьому світі використовувались різноманітні методи лікування – від кровопускання до антибіотикотерії в наші дні. Але особливу нішу в медицині займає гомеопатія, яка здавна підтримувалася і освячувалася церквою.

 

На відкритті і освяченні гомеопатичної аптеки і лікарні в Санкт-Петербурзі в 1892 р Отець Іоан Кронштадский сказав :. ". Ваш метод самий розумний і вірний. Сама Божественна Премудрість не знайшла більш вірного засобу до лікування перенасиченого гріхом і незліченними хворобами людства, як лікування подібного подібним . Перед  хрестом, смертю  і Воскресінням своїм  Христос встановив на всі віки подальші лікування грішного людства найбільше таїнство причащання пречистого Тіла і Крові своєї, з'єднаних з Божеством. Значить, в самій  Боголюдині маємо приклад лікування "подібного подібним". та буде ж завжди Вашим всесильним помічником при Ваших загальнокорисних діях Сам Богочоловік і Всемогутній Творець і Лікар недужого людства ".

Детальніше... Переглянути інформацію в документі Microsoft Office Word Рекомендуємо Гомеопатію