Терапевтичні відносини

Цикл семінарів з юнгіанського психоаналізу з супервізіними та тренінговими групами.

Терапевтичні відносини - цикл семінарів з юнгіанського психоаналізу з супервізіними та тренінговими групами

Ведуча, Малгожата Каліновська м. Катовіце (Польща) - Юнгіанський аналітик - Міжнародна організація Юнгіанського психоаналізу.
"Зустріч двох особистостей - як контакт двох хімічних елементів - коли ідеться про взаємодію, 
обоє перетворюються один в одного".

К.Г. Юнг
15-16 лютого, 2014 року.
Перша зустріч з циклу теоретико - супервізійних семінарів в Тернополі


В циклі семінарів з трьох блоків, передбачено опрацювання теоретичного матеріалу з поглибленням розуміння взаємодії елементів терапевтичного (аналітичного) стосунку: вивчення безпосереднього аналітичного стосунку - пацієнт/аналітик в класично юнгіанському підході; вивчення та дослідження в супервізійних та тренінгових групах переносу в аналітичних стосунках; вивчення та дослідвження в теорії та на прикладі клінічних розборів - контрпереносу. На ряду з тим, в циклі семінарів будуть розглянуті теорії розвитку та теорій, які є близькими в розгляді опрацювання переносу та контрпереносу в психоаналізі ( в терапії ) . Основна практична робота буде зосереджена на розгляд пацієнтів і роботу з контрпереносом в супервізійних групах та групах тренінгу контрпереносу.
Кожна семінарська зустріч передбачає роботу з теоретичним та клінічним матеріалом, колегіальні дискусії, практичні тренінги навиків.

До участі запрошуються колеги з досвідом практичної клінічної роботи без обмежень "конфесійної" приналежності. Після реєстрації та організаційного внеску - учасники семінару отримають теоретичний матеріал та розклад занять на 15-16 лютого. Заявки на роботу в супервізійних групах будуть розглядатися тільки після вирішення всіх організаційних питань.


телефон для довідок 035 242 31 06, 
та 094 973 91 06

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тернопіль, Кабінет психологічної допомоги, вул. Танцорова 51