ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ЗАЇКАННЯ

Терапія заїкання/Лікування заїкання

Заїкання є розладом, котрий впливає на особистість людини, змінює її та дезінтегрує. Тому і терапія повинна охоплювати не тільки тренування мовлення, а й терапію особистості.

 

Заїкання є серйозною соціальною проблемою. Багато спеціалістів вважають, що заїкання є проявом дуже важкого неврозу, де порушення проявляється найбільше в сфері спілкування з оточенням. Особи, які заїкаються, мають ряд проблем емоційного і суспільного походження.

 

Дитина, яка заїкається, з часом стає надзвичайно чутливою у плані своєї мови, а також є надто вразливою щодо ставлення оточуючого середовища до неї. Людина, яка заїкається , уникає людей, певних ситуацій, зокрема довших висловлювань і висловлювань у широкому колі, оскільки боїться проявів заїкання. Як пишуть спеціалісти, заїкання можна описати як айсберг: "на поверхні", те, що чуємо і бачимо, та «під водою» - приховане, невидиме, але надзвичайно сильно пов’язане з проявами заїкання. "Під поверхнею" лежить страх перед розмовою, бажання уникнути її, почуття сорому, відсутність віри в себе, що в результаті призводить до депресії. Та «невидима частина айсбергу» є насправді головним складовим елементом проблеми в цілому.

 

Ефективна терапія заїкання проводиться таким чином:

Це – Бонська модель усунення заїкання, яка започаткована в Німеччині, відмінно себе зарекомендувала в багатьох країнах Європи;
Це – індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дає ефект у лікуванні пацієнтів у віці від 3-ох до 60-ти років;
Це – методика, яка усуває безповоротно заїкання і воно більше ніколи не повернеться до Вас.

 

Головні положення

Головні положення ефективної терапії заїкання такі:

1. Переважно - це є річна терапія, спрямована на вирішення проблеми особи, яка заїкається.
2. Основним методом є не стільки логопедичні вправи, а робота з психотерапевтом, яка дає можливість вирішити проблему. Вправи є лише засобом, що застосовується згідно з планом терапії. Їх потрібно застосовувати згідно з індивідуальними потребами особи, яка заїкається. Вирішуються проблеми особи, а не лише тренується плавність говоріння.
3. Техніки покращення плавності мовлення укомпоновані у психотерапевтичні методи.
4. Програма може бути реалізована одним або кількома спеціалістами.

 

Гарантії ефективної терапії заїкання

Підписання контракту, який має юридичну силу, за яким в разі абсолютної відсутності ефекту терапії, особі, яка проходила терапію, отримує повернення своїх витрат.

 

ЕФЕКТИВНО ЛІКУЄМО ЗА АДРЕСОЮ

 

Польща, місто Краків, вул. Любeльска 4

Ми працюємо: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 18.00

для довідок та попереднього запису viber: +48 884 168 023

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

КОНСУЛЬТУЄМО безкоштовно В SKYPE: vladyslavgazolyshyn