ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

 

Я Олекса, хворію вже 10 років. Приймаю ліки, трохи невпевнено себе почував, не любив  себе. Але тепер,  завдяки психотерапії  став почувати себе краще. Став ліпше оцінювати людей і себе, частково позбувся почуття провини і відрази до себе, у мене  з’явився оптимізм.

Другий місяць я відвідую заняття

Наче зняв якісь закляття

Почав краще міркувати

Себе ліпше пізнавати

Життя стане (мабуть) іще краще

Бо позаду все НАЙВАЖЧЕ

Владислав хороший психолог

Всіх врятує він навколо )))

18.05.2015 Тернопіль

*******

Владислав Августович - дай Бог Вам здоров'я !.
Спасибі Вам величезне за Ваші поради! Час і зусилля котрі ми потратили сторицею повернулись у результаті - наш син перестав заїкатись ! Всього Вам найкращого. Ще раз спасибі за Ваш професіоналізм!
Максімов А.І - Запоріжжя

*******

Пане, Владиславе!
Спасибі за Вашу благородну діяльність!
Ви прекрасна Людина! Дай Бог Вам здоров'я, щастя і довгих років життя!
Алла - Тернопіль

******

Дякую Вам Велике Владиславе Августовичу! Нам дуже допомогли ігри в піску. Я занадто по-дорослому ставилася до дочки, а Ви знаєте, в кращу сторону змінилася і Катя !!! Їй справді не вистачало моєї ласки та ігор.
Вона стала набагато спокійніша , став спокійний сон. Зникли тіки. Ще раз спасибі.
Анна - Заліщицький р-н

*******

Ірина Петрівна, Величезне дякую Вашу за допомогу! Буду дотримуватися ваших порад. з вашою допомогою я схудла на 20 кілограм, знизився тиск, нормалізувалось травлення, зникли проблеми з туалетом (я так довго мучилась закрепами) .... покращилися стосунки в сім'ї з чоловіком. І сайт у вас чудовий. Стільки корисної і важливої інформації. Спасибі ВАМ!!!
Іванна  - 52 роки Тернопіль

*******

Хочу подякувати всьому колективу лікувального центру Нетрадиційної медицини. Вони всі ( психолог, психотерапевт, лікар гомеопат, голкорефлесотерапевт ) дуже сильно допомогли моєму синові. Усунули всі страхи, у дитини зникли нав’язливості, дитина успішно вчиться і розвивається. Він вміє дружити, він не боїться виходити з дому ... він здоровий і щасливий . Ми прийдемо до Вас в любий час і приведемо свої знайомих і друзів - тільки залишайтесь такими ж чуйними і добрими і розуміючими . Величезне Спасибі Вам за все.

Батько Михайла Бадюка , 10 років.

*******

Більше 5 років ходив по різних психологах, психіатрах, не кажу про знахарів і екстрасенсів - намагаючись побороти ОКР , вже майже зневірився, тому результату не відчував. З Владиславом Августовичем нам знадобилося кілька місяців роботи, щоб отримати істотне поліпшення.
Спасибі! - Ярослав, 30 років (25.10.2014)

*******

Поганий настрій, дратівливість, від цього і проблеми в спілкуванні з близькими мені людьми ... записалася на прийом до психотерапевта Владислава Газолишина. Ми встановили, що моя депресія виникла внаслідок поганих відносин в дитинстві між батьками. Щоб практично повністю позбутися цього стану, нам знадобилось півтора року ... життя змінилося настільки, що я змогла поміняла все! - роботу, місто проживання ... вийшла заміж і у мене зараз чудовий хлопчик .. я щаслива. Дякую Вам величезне))) - Світлана, 29 років (11.05.2014)

*******

Хочу звернутися до тих, у кого порожнеча всередині, відчай і все «з рук валиться» ... ситуація безвиході, самому не впоратися ... 3 роки депресії, лікарні, ліки, я думав по-іншому вже не буде, поки мені не порекомендували звернутися за допомогою до професійного психотерапевта Владислава Газолишина. Владислав, спасибі Вам, що ви є! Розумію, що роботи у нас ще багато, але результат ВЖЕ колосальні: я пішов на роботу,  з'явилось особисте життя ... . Побільше Вам вдячних клієнтів і позитивних відгуків, Ви цього заслуговуєте! - Віталій, 30 років.

*******

Ірина Петрівна, дякуємо Вам за професійну допомогу! Ми з чоловіком вдячні за те, що допомогли повернути гармонію і взаєморозуміння в нашу сім'ю! - Наталія і Дмитро

*******

Ірина Петрівна, величезне Дякуємо за вашу роботу !!!!
Ви робите таку благородну, потрібна справа для всіх !!! Стільки років лікувала бронхіт, скільки ліків, хімії, а Голкотерапія і Гомеопатія зробили диво - я здорова!, Вже третій рік немає рецидивів! ... Просто неможливо виразити всю свою подяку на словах ... а тим більше ось так ... через інтернет ...
Світла, здоров'я, любові, щастя і всіх благ Вам і вашим близьким !!!
Анелія, Хмельницький

******

Багато років мене турбували болі в хребті, суглобах, лікувався постійно в лікарні, але полегшення було тимчасове. Після кількох курсів голочок болі практично зникли, рухливість покращилася. А головне без ліків, без капань.! Дуже дякую за лікування Ірина Петрівна !
Анатолій, 55 років, Зборів..

******

Спасибі Вам і вашому Центру Нетрадиційної медицини за взаєморозуміння, співчутливість і толерантність. Був важкий період після розлучення, депресія,безсоння, втрата бажання жити. Після тривалої роботи лікарів центру вдалося справитися з своїм станом, віднайти ціль у своєму житті. Все вдалося! Я живу повним, цікавим життям! Дякую!
Оксана, 45 років, Тернопіль.

******

Дякую Владислав Августович, за все, що Ви для мене зробили. Ви мені допомогли вилікуватись, позбутись необґрунтованих страхів та пізнати самого себе. Постійно згадую та використовую в повсякденному житті Ваші рекомендації. Величезне спасибі за те що Ви робите!
Андрій, Тернопіль.

******

Я, Оля, мені 18 років. Приїхала в Тернопіль півтора роки тому з невеликого міста зі Східної України. Приїхала для того, щоб вчитись і займатись спортом. Я змалечку була самостійною і мені завжди все вдавалось легко. Я добре вчилась в школі і весь час займалась (скільки себе пам’ятаю) спортом. Поступила у ВУЗ без труднощів – вчусь заочно  і почала працювати, знайшла друзів і навіть роботу. Але … десь за рік почались проблеми. З’явився страх. Я почала боятися всього! Я почала боятись на тренуванні, що не зможу виконати підхід, я боялась, що буде невдача на виступах, що травмуюсь і треба буде повертатись додому, я боялась в побуті, що я нічого не вмію і що не зможу тут бути сама. Настрій пригнічений, апатія і байдужість, сльози і плач … Я себе не впізнавала, я не така, але змінити я нічого сама не могла. Яке там тренування! який спорт чи навчання! – я ледве ходила, ледве пресувалась… Мій тренер порадив мені звернутись в Кабінет Психологічної допомоги. Звернулась на початку березня 2015 року. Відвідувала заняття 1-2 рази на тиждень – частіше не могла,не було сил. На третьому занятті я відчула зміни, а на 7-8 занятті покращення . Відвідавши 20 сеансів психокорекційних занять, голкорефлексотерапії і гомеопатії відчула значне покращення загального і психічного стану організму. Повернулась енергія і сила, бажання вчитись, займатись, спортом,  працювати. Я дуже вдячна Вам Ірино І Владислав. Я щаслива, я тепер собі подобаюсь, я зрозуміла,  як я себе виснажувала і експлуатувала – я полюбила себе і … полюбили мене.  Я зараз закохана і у мене є хлопець …   Все стало Класно і навіть краще чим було! Дякую ВАМ! Ви врятували мене,  Ви витягли мене.     Тернопіль. 15.05.2015

******

Я відвідував заняття з психокорекції  терапії загалом 6-ть років. Це була різна форма роботи і індивідуальні заняття і групові. Причиною мого звертання було лікування заїкання, яке було у мене ще з малих років. Те лікування, яке мені «забезпечили»  мої батьки – це було відвідування «сеансів» у «бабок»  з виливанням воску і викачуванням яєць. Чим старший я ставав - тим більше я відчував залежність від батьків, тим  менше я міг знайти друзів, тим більше мені хотілось залишатись вдома і не виходити на вулицю  і говорити до чужих і незнайомих людей. Коли я почав лікування, то лікування було ускладнене тим, що  на зовні вийшли мої страхи, моя депресія і самотність, мої дитячі і підліткові травми, образи і  розчарування… Періодично я рвався з дому – хотів кудись їхати – змінити місце, людей, знайти роботу і створити власну сім’ю, але  було страшно і так страшно, що я навіть не усвідомлював,  як я боюсь залишити батьків і , (як мала дитина, хоча мені було 35, потім 37, потім 40)…я боявся невдачі, боявся що обмануть, використають, боявся як я буду сам.

Тривога з часом зменшувалась, я починав розуміти себе, менше боятись людей і  що раз більше розуміти, що заїкання тут ні до чого і не має  такого  значення, як я йому надавав. Я то зовсім перестав  заїкатись, то знову починав, але це все було зв’язано  з моїм страхом світу і  людей. Як виявилось потім я придумав собі це заїкання, я заховався за нього, я закрився ним: якщо я заїкаюсь - значить я інвалід і я не можу жити окремо без батьків, мені з часом стало потрібно було це заїкання.

І ось настало диво - я перестав  боятись!  Я був нас тільки заскочений цим фактом,  що на початок не міг вирішити, що я маю робити, де я можу тепер подіти мою волю, яка раптово я отримав. Я вирішив їхати за кордон. Не тільки за ради заробітків, але ще,  зради насолоди свободою і випробовування себе -  я зрозумів – потребую  цього… Я дуже! Дуже вдячний Владиславу Августовичу Газолишину! Ви чудовий спеціаліст!  і ще, чи я шкодую про ці роки, які використав  на лікування?  – ні ! – це було не зовсім лікування – це були мої зміни і моє дорослішання, це була частина мого життя.  я переконаний я би ніколи, ніколи би не подорослішав, ніколи би  не зміг робити те, що я роблю (я працюю! Сам на  себе!) , як живу, я почуваю себе, самостійним. Може це комусь  здається дивним в  41 рік таке писати, але для мене це просто  якийсь подвиг. Я дивлюсь на себе – ким я був і ким став … Боже,  як добре що я відважився піти на терапію і що Ти дав мені сили пройти цю дорогу до кінця!

Олег, Стенфорд  19.04.2015

******

Хочу подякувати, Владиславові Августовичу та Ірині Петрівні, допомогли моїм дітям і ще до тепер допомагають…

Переїхали мої до Польщі. Внучка пішла у школу у 4-й клас, а вони обоє знайшли слава Богу роботу і працюють там … у дитини почалися проблеми. Ще коли були на Україні, була все добре – росла здоровою дівчинкою, а при переїзді – почалося. Нова школа, новий колектив, нова мова – все нове, мала почала боятися – не хотіли ходити до школи, стала плаксивою, лякливою, не пускала дочку, щоб ні на хвилину не відходила від неї. А за якийсь час ще у дочки почались проблеми зі здоров’ям и – вона у мене з дитинства хворіла на бронхіти і простуди і тут це все вернулося … біда одним словом – хоч бери вертайся. Але наші добрі знайомі з Кракова (їх діти ще раніше переїхали у 2012 р) порадили добрих спеціалістів, які колись їм допомогли з сином з ігровою залежністю . Сказали, що то наші з України лікарі, які мають свій кабінет, дали адресу і телефон до них. Ними виявились Владислав Августович та Ірина Петрівна Газолишин. Вони допомогли і внучці і дочці і в любий час готові допомогти і ліки дають безкоштовно і добрим словом допоможуть і в питаннях побутових порадять… Боже як я Вам вдячна, ну просто як віддала дітей у надійні руки (попросила старшу дочку щоб написала до тих лікарів листа, надіюся дійде ), дякую ще раз.

Марія Стахів 65 р. Тернопіль